fbpx
Aktualności

HITS & KIDS

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe przedsięwzięcie Szkoły Muzyczno – Baletowej Da Capo – projekt wokalny (muzyka rozrywkowa) polsko i angielskojęzyczny, skierowany zarówno do dzieci uzdolnionych muzycznie – w szczególności wokalnie – jak i dzieci mających problem z „pokazaniem siebie” – nieśmiałych I wycofanych.

Zajęcia prowadzone są w małych, 6 – 8. osobowych grupach, formowanych w zależności od wieku i umiejętności uczniów, tak, aby każde dziecko mogło jak najwięcej skorzystać z lekcji.

Kierownictwo  całości projektu prowadzi pani Magdalena Lesiak- van Beek, mająca międzynarodowe doświadczenie w edukacji muzycznej dzieci, szczególnie w zakresie nauki gry na fortepianie i sztuki wokalnej z uwzględnieniem aspektu psychologii dziecięcej i młodzieżowej.

Pani Lesiak-van Beek prowadzi również zajęcia w renomowanych szkołach holenderskich, przygotowując dzieci i młodzież do studiów w zakresie muzyki rozrywkowej.

Oferta „Da Capo” obejmuje zarówno zajęcia prowadzone w obiektach szkolnych, np. jako zajęcia dodatkowe po lekcjach, czy też w ramach lekcji muzyki, a także w siedzibie Szkoły Da Capo w Centrum Sztuki Solvay przy ulicy Zakopiańskiej w Krakowie.

Profesjonalna kadra nauczycieli gwarantuje wysoki poziom artystyczny naszej oferty edukacyjnej.

W związku z dużym zainteresowaniem naszą inicjatywą dysponujemy ograniczoną ilością miejsc  – o uczestnictwie w nowym projekcie decydować będzie więc kolejność zgłoszenia.

Z wyrazami szacunku,

Dr Joanna Nowicka  – Dyrektor Szkoły Muzyczno-Baletowej „Da Capo”

Dodaj komentarz