fbpx
Aktualności

Dlaczego warto wybrać Da Capo?!

 

Po pierwsze i najważniejsze KADRA
To z naszą Kadrą Twoje dziecko spędzi od 55 do nawet 170 minut tygodniowo.
Pedagodzy, z którymi będzie się spotykało to nie tylko ludzie pełni pasji, którzy całe swe życie związali z tańcem i muzyką, ale przede wszystkim wykształceni specjaliści w swoich dziedzinach, mający wieloletni bagaż doświadczeń w pracy instruktorskiej, mogący pochwalić się licznymi sukcesami swoich podopiecznych, współpracujący ze szkołą od kilku do kilkunastu już lat.

Po drugie zajęcia prowadzone są w NIEWIELKICH GRUPACH
Nasza Kadra zna każde dziecko nie tylko z imienia i nazwiska, ale także po kilku zajęciach posiada orientację jak pracować z każdym uczniem, by rozwijał się najpełniej na miarę swych możliwości i predyspozycji.
Program zajęć dostosowany jest do grup wiekowych, oparty na metodyce prowadzenia zajęć. Przygotowany tak, by nasi podopieczni zdobywając kolejne szlify w swej edukacji tanecznej i muzycznej budowali wiedzę na mocnych podstawach.

Po trzecie SPEKTAKL PODSUMOWUJĄCY ROK ARTYSTYCZNY
Każdego roku w czerwcu pod czujnym okiem naszych pedagogów powstaje spektakl, który jest zwieńczeniem roku naszej pracy. Przygotowania do niego rozpoczynają się w zasadzie już we wrześniu. Pierwszy semestr pracujemy nad techniką tańca młodych artystów, zaś kolejny – nasza uwaga skupiona jest już tylko na osiągnięciu oczekiwanego efektu końcowego. Powstają choreografie i piosenki, podkłady muzyczne i taneczne, playbacki, kostiumy, dekoracja i wszystko co potrzebne, by oczarować naszych gości.

Po czwarte LOKALIZACJA
Zajęcia odbywają się w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie.
Tuż pod budynkiem znajduje się rozległy parking, więc nie będziesz musiał drogi rodzicu kłopotać się, gdzie zostawić auto na czas zajęć swojej pociechy. Nie znajdujemy się w obszarze strefy, więc nie wiąże się to dla Ciebie z dodatkowymi opłatami. Po sąsiedzku zlokalizowane są dwa centra handlowe i kilkanaście innych sklepów, w których w czasie zajęć możesz pozałatwiać swoje sprawy lub po prostu złapać oddech delektując się popołudniową kawą. Blisko położona pętla autobusowo-tramwajowa sprawia, że w przypadku problemów z domową logistyką komunikacja miejska może uratować sytuację.
Jeśli nie mieszkasz w Krakowie to również nie jest problem, SOLVAY położony jest w odległości 2,5 km od zjazdu z obwodnicy Krakowa czyli autostrady A4.

Przemyśl sobie te koronne argumenty nasz drogi rodzicu, a gdyby nasunęły Ci się jakieś pytania to chętnie na nie odpowiemy i pomożemy.